Σελ. 106 από 124 ΠρώτηΠρώτη ... 8696101104105106107108111116 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.576-1.590 από 1848
  1. #1576
    Εγγραφή
    17-03-2003
    Περιοχή
    Trondheim
    Μηνύματα
    3.013
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Γρήγορη είναι
    ISP
    Telenor
    Χμ, είδα το τελευταίο των 3 Σωμάτων.

    Το παίρνω πίσω οτι έλεγα. Όχι μόνο είναι πολύ πιστό στο βιβλίο, αλλα έχει και σκηνές homage στην σειρά της tencent.
    Το μόνο που αλλάζει είναι οι χαρακτήρες, το scale (μερικοί μήνες vs αιώνες του βιβλίου), και η δυτικοκεντρική (σε αντίθεση με την παγκόσμια του βιβλίου) προσέγγιση του.

    Αλλα το τελευταίο επισόδιο ήταν εκπληκτικό, και έκλεισε θαυμάσια. Ελπίζω να μην κάνουν καμια μαλακία τώρα και το κόψουν.

  2. #1577
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    9.013
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eννοώ ότι η σειρά ΝΦ δεν έχει ουσιαστικά σχέση με τα βιβλία, είναι εμπνευσμένη από αυτά και όπως λέει και ο Eruyome μάλιστα και με απίστευτες ελευθερίες. Συνεπώς, το να τη συγκρίνει κανείς για το πόσο πιστή είναι, ΙΜΟ είναι λάθος. Οποιαδήποτε κριτική θα πρέπει να γίνεται για τη σειρά αφεαυτή και μόνο. Και στο πλαίσιο αυτό, ο πρώτος κύκλος δεν είναι και κακός
    Οκ, αλλο αυτο και επι της αρχης δεν διαφωνω. Προσωπικα δεν εχω προβλημα με αλλαγμενα στοιχεια σε μια μεταφορα και κρινω παντα το αποτελεσμα. Αλλωστε μιλαμε για διαφορετικο μεσο. Ευλογως φυσικα αν στο πρωτοτυπο κατι ηταν ηδη αρτιο και αντικαθισταται με κατι που ειναι οχι απλα υποδεεστερο, αλλα και εχει υλοποιηθει με τροπο που δεν δενει με τα επιμερους, θα το κρινουμε. Οπως επσης και τον καινουργιο χαρακτηρα και προσανατολισμο που πηρε το παραγωγο. Για παραδειγμα καποιος που ειναι φαν της hard science fiction λογικο να τον χαλασει η μεταφορα της netflix καθως ηταν ενα απο τα τεραστια ατου το βιβλιου. Αλλα ναι, δεν βλεπω λογο να γκρινιαζει καποιος για την αλλαγη καθαυτη και οχι για το περιεχομενο αυτης.

  3. #1578
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.144
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Yes sir. Για όποιον ψήνεται για ανταλλαγές απόψεων. Link
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ, αλλο αυτο και επι της αρχης δεν διαφωνω. Προσωπικα δεν εχω προβλημα με αλλαγμενα στοιχεια σε μια μεταφορα και κρινω παντα το αποτελεσμα. Αλλωστε μιλαμε για διαφορετικο μεσο. Ευλογως φυσικα αν στο πρωτοτυπο κατι ηταν ηδη αρτιο και αντικαθισταται με κατι που ειναι οχι απλα υποδεεστερο, αλλα και εχει υλοποιηθει με τροπο που δεν δενει με τα επιμερους, θα το κρινουμε. Οπως επσης και τον καινουργιο χαρακτηρα και προσανατολισμο που πηρε το παραγωγο. Για παραδειγμα καποιος που ειναι φαν της hard science fiction λογικο να τον χαλασει η μεταφορα της netflix καθως ηταν ενα απο τα τεραστια ατου το βιβλιου. Αλλα ναι, δεν βλεπω λογο να γκρινιαζει καποιος για την αλλαγη καθαυτη και οχι για το περιεχομενο αυτης.
    Ολόκληρο νήμα σας έφτιαξα

    - - - Updated - - -

    Στο Shogun, τι θέλει να κάνει ο Άγγλος το πουλί και το κρεμάει να σαπίσει; Μιλάμε όλα καλά με τις ιδεολογίες αλλά οι άνθρωποι ήταν στο μεσαιωνα στα υγειονομικά στην Ευρώπη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος chat1978 : 30-03-24 στις 13:11.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  4. #1579
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.477
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο Shogun, τι θέλει να κάνει ο Άγγλος το πουλί και το κρεμάει να σαπίσει; Μιλάμε όλα καλά με τις ιδεολογίες αλλά οι άνθρωποι ήταν στο μεσαιωνα στα υγειονομικά στην Ευρώπη.
    Καρακαμία σχέση φίλε.... Aging στο κρέας είναι τέχνη και ορισμένα κρέατα από κυνήγι όπως φασιανός ακόμα και σήμερα χρειάζεται να γίνουν aged για να είναι βρώσιμα. Υπάρχουν τεχνικές αιώνων όπως είδες

    - - - Updated - - -

    Άσε που dry-aged ribeye 40 ημερών, να σου το ψήσω με το αίμα να πάθεις πλάκα
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  5. #1580
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.144
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καρακαμία σχέση φίλε.... Aging στο κρέας είναι τέχνη και ορισμένα κρέατα από κυνήγι όπως φασιανός ακόμα και σήμερα χρειάζεται να γίνουν aged για να είναι βρώσιμα. Υπάρχουν τεχνικές αιώνων όπως είδες

    - - - Updated - - -

    Άσε που dry-aged ribeye 40 ημερών, να σου το ψήσω με το αίμα να πάθεις πλάκα
    Αυτές τις τεχνικές αιώνων, τις είχα υπόψη γενικά καθώς ψυγείο δεν υπήρχε μεταξύ άλλων. Δεν ήξερα όμως το dry aging. Καπνό, αλάτι, τσιμενη ήξερα. Υποψιάστηκα ότι ήταν κάτι σχετικό αλλά δεν το κατάλαβα από την έκφραση και την μέθοδο και αποτέλεσμα.

    Κοίταξα όμως λίγο καθώς έγραφα το μήνυμα και από ότι βλέπω κάπως έτσι το κρεμούσαν το πουλί. Αναρωτιέμαι τι έκαναν με το αίμα και την πληγη. Θέλει πολύ ειδικές συνθήκες όμως που δεν ξέρω πως τις πετύχαιναν σε υγρές χώρες χωρίς φωτιά και καπνό. Θα εντυπωσιάστω πολύ αν γινόταν χύμα έξω και δίπλα στο σπίτι όπως το δείχνει η σειρά και σε υγρό κλίμα. Χωρίς πολύ μελέτη όμως.

    Σίγουρα ήταν άστοχο το σχόλιο μου εφόσον ήθελε να κάνει dry aging που δεν κατάλαβα ότι ήταν ο σκοπός. Δεν είναι όμως ότι Ευρωπαίοι είχαν ιδιαίτερες σχέσεις με την υγιεινή εκείνη την εποχή, κάτι που νομίζω θέλει να επισημάνει και η σειρά.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος chat1978 : 30-03-24 στις 14:46.

  6. #1581
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    14.455
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Καλά τι τρομακτικαλ επεισόδιο το 5ο 3 body problem!!
    Πολύ συνταρακτικό αυτό που έδειξαν, ειδικά που έμπλεξαν και παιδάκια.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  7. #1582
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.144
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    2η σεζόν του Tehran είναι σαφώς κατώτερη της πρώτης και αναρωτιέμαι αν εφυγε κάποιο σημαντικό πρόσωπο.
    Ξαφνικά υπάρχουν ακριβά δυτικά αυτοκινητα αριστερά δεξιά και γενικά τους δείχνει να έχουν τα πάντα και να κάνουν τα πάντα.
    Αναρωτιέμαι πόσο επαφή με την πραγματικότητα έχει. Επίσης, το τραβάνε από τα μαλιά. Κλασσική φάση 2ης σεζόν.

    Πάντως κοιταζα λίγο τους ηθοποιούς. Οι περισσότεροι ειναι Ιρανοί και ειναι πολύ ωραίοι τύποι. Οι νεαρές κοπέλες ειναι από το Ισραήλ και ειναι και αυτές πολύ όμορφες. Η βρετανικής καταγωγής Marjin είναι εκτός από σκατόφατσα.
    Όσες κοπέλες από το Ισραήλ έχω γνωρίσει στο Βέλγιο ειναι πολύ όμορφες πάντως. Φαίνονται πολύ όμορφος λαός, τουλάχιστον στα καλύτερα τους και αναρωτιέμαι για τον σλαβικό μύθο.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  8. #1583
    Εγγραφή
    08-12-2015
    Μηνύματα
    120
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Έχω δει 6 επεισόδια του Shogun και μου αρέσουν σχεδόν τα πάντα αλλά η σειρά δεν είναι τόσο καλή για το υλικό που έχουν στα χέρια τους.
    Σε γενικό μοτίβο είναι ,ίσως ,ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή , πολύ καλύτερη σειρά των στανταρ και του status quo των τελευταίων μηνών/χρόνων αλλά ειδικά και μεμονωμένα την σειρά την περίμενα καλύτερη.

    CGI, διάλογοι,καστινγκ, background, εμφανισημοι ηθοποιοί(έχω ερωτευτεί την σύζυγο που έδωσαν στον βάρβαρο )όλα πάρα πολύ καλά, ένα τρομερό vibe υπάρχει μέσα στην σειρά σαν Ιαπωνική κουλτουρα αλλά άμα δεν είσαι καλός μάγειρας, το φαγητό σου δεν θα είναι καλο με τα καλύτερα διαθέσιμα υλικά. Τα καλύτερα υλικά για κεικ αν έχεις, αν δεν είσαι καλός ζαχαροπλάστης απλώς το κεικ δεν θα βγει τόσο καλό.

    Σου αφήνει μια γλυκια και πικρή γεύση ,μια δυσάρεστη και ευχάριστη κατάσταση ταυτόχρονα. Δεν ξέρω ποιος κρύβεται από πίσω για να πω την αλήθεια. Αυτό που βλέπω εγώ είναι ότι
    1) τα επεισόδια είναι πολύ μεγάλα, το πρώτο είναι πανω από ώρα και τα άλλα κοντεύουν την ώρα.Θελω να δω σειρά,όχι μισή ταινία σε ένα επεισόδιο.
    2) Υπάρχει ένα περίεργο πέρα δώθε στα επεισόδια και σε σκηνές, περιβάλλον. Μια σου δίνει γκάζι σε κάποιες σκηνές,μια σε κόβει,μια γκάζι μια σε πετάει σε τελείως άλλο περιβάλλον τελείως διαφορετικά πράγματα.
    3) Υπάρχουν σκηνές που δείχνει η κάμερα και μετά ζουμαρει σε άλλα φρεημ σε κάποιο πράγμα μέσα στην σκηνή που είχε δείξει λίγο πιο πριν. Εντάξει το είδαμε σε προηγούμενα φρεημ, τι ζουμαρεις και εστιάζεις, να το κάνεις πιο εντυπωσιακό; Αυτό το παρατήρησα στο πρώτο ή δεύτερο επεισόδιο όταν κανουν ξενάγηση τον βάρβαρο μέσα στο σπίτι του και υπάρχει κάτι (άγαλμα ? στολή ?) μέσα σε ένα δωμάτιο και το είδαμε και μετά εστιαζει στον βάρβαρο πρώτα και μετά ξανά σε αυτό πράγμα; ή χωρίς τον βάρβαρο ενδιάμεσα δεν θυμάμαι.

    Υπάρχει πολύ σάλτσα και αχρειαστα πράγματα. Άμα είχε λιγότερο σάλτσες τα επεισόδια θα ήταν 45-50λεπτα και θα ρολαριζαν πολύ καλύτερα.

    Επίσης το τελευταίο 6ο επεισόδιο απλώς δεν έχει τίποτα.

    Δεν ξέρω ,μου αφήνει μια περίεργη γεύση. Θεωρώ ότι η δουλειά που έχουν κάνει είναι απλώς ερασιτεχνική με αυτά που έχουν στα χέρια τους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mario27 : 02-04-24 στις 16:42.

  9. #1584
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    14.455
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    2η σεζόν του Tehran είναι σαφώς κατώτερη της πρώτης και αναρωτιέμαι αν εφυγε κάποιο σημαντικό πρόσωπο.
    Ξαφνικά υπάρχουν ακριβά δυτικά αυτοκινητα αριστερά δεξιά και γενικά τους δείχνει να έχουν τα πάντα και να κάνουν τα πάντα.
    Αναρωτιέμαι πόσο επαφή με την πραγματικότητα έχει. Επίσης, το τραβάνε από τα μαλιά. Κλασσική φάση 2ης σεζόν.

    Πάντως κοιταζα λίγο τους ηθοποιούς. Οι περισσότεροι ειναι Ιρανοί και ειναι πολύ ωραίοι τύποι. Οι νεαρές κοπέλες ειναι από το Ισραήλ και ειναι και αυτές πολύ όμορφες. Η βρετανικής καταγωγής Marjin είναι εκτός από σκατόφατσα.
    Όσες κοπέλες από το Ισραήλ έχω γνωρίσει στο Βέλγιο ειναι πολύ όμορφες πάντως. Φαίνονται πολύ όμορφος λαός, τουλάχιστον στα καλύτερα τους και αναρωτιέμαι για τον σλαβικό μύθο.
    Επειδή έχω γνωρίσει άπειρες Ισραηλινές και Ρωσίδες στην Κύπρο, πραγματικά καμία σχέση μεταξύ τους.
    Οι Ισραηλίτισες κάποιες φορές φέρνουν και σε κάποιες όμορφες Ελληνίδες.

    Οι Σλαβες (Ουκρανες/Ρωσίδες κυρίως) είναι μια κατηγορία από μόνες τους σε όλο τον πλανήτη και μόνο μύθος δεν είναι.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  10. #1585
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    14.455
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    JUSTIFIED

    Επιτέλους μπήκε στο Disney+ με όλες τις σεζόν.
    Μου είχε σπάσει τα νεύρα να μην παίζουν sources στο Stremio.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  11. #1586
    Εχω δει πεντε επεισοδια απο το Constellation. Μου αρεσει που χρησιμοποιει θεωριες της κβαντοφυσικης για να φτιαξει ενα μυστηριωδες θριλλερ, οπως εξελισσεται. Κατα διαβολεμενη συμπτωση πριν αρχισω να το βλεπω διαβαζα ενα βιβλιο για κβαντουλογιστες που αναφερει εκλαϊκευμενα φυσικα διαφορες θεωριες της κβαντοφυσικης, ειχα διαβασει περιπου το μισο και χωρις να ξερω οτι ειναι παρεμφερες το θεμα αρχισα να βλεπω το Constellation. Οχι οτι δεν βλεποταν χωρις να εχω διαβασει τις διαφορες θεωριες, απλα εχει αλλη μαγεια ετσι. Αλλιως θα περνουσα στο ντουκου καποια πραγματα.

  12. #1587
    Εγγραφή
    19-08-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη - Κ.Τούμπα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.221
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    HCN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zaranero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω δει πεντε επεισοδια απο το Constellation. Μου αρεσει που χρησιμοποιει θεωριες της κβαντοφυσικης για να φτιαξει ενα μυστηριωδες θριλλερ, οπως εξελισσεται. Κατα διαβολεμενη συμπτωση πριν αρχισω να το βλεπω διαβαζα ενα βιβλιο για κβαντουλογιστες που αναφερει εκλαϊκευμενα φυσικα διαφορες θεωριες της κβαντοφυσικης, ειχα διαβασει περιπου το μισο και χωρις να ξερω οτι ειναι παρεμφερες το θεμα αρχισα να βλεπω το Constellation. Οχι οτι δεν βλεποταν χωρις να εχω διαβασει τις διαφορες θεωριες, απλα εχει αλλη μαγεια ετσι. Αλλιως θα περνουσα στο ντουκου καποια πραγματα.
    Την είδα κι εγώ. Καλή ήταν αλλά πολύ κάψιμο εγκεφάλου. Και η Σουηδέζα ηθοποιός έπαιξε πολύ καλά.
    Phanteks Enthoo Pro Tempered Glass Full Tower, Cpu: AMD Ryzen 9 3900X 3.8 GHz Twelve Core, Motherboard: Asus Socket AM4 PRIME X570-PRO, Ram: G.SKILL F4-3600C17D-32GTZR 32GB (2X16GB) DDR4 3600MHZ TRIDENT Z RGB DUAL KIT, Gpu: GeForce ASUS GTX 1060 3GB, PSU: Seasonic SSR-750FX 750W Focus Plus Gold full modular, SSD: Samsung 970 Evo Plus 500GB

  13. #1588
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.408
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Ξεκίνησε ο 5ος κύκλος του Star Trek Discovery, δείχνει να έχει τις γνωστές αδυναμίες της σειράς αλλά και ένα ενδιαφέρον θέμα που συνεχίζει κάτι που άφησε στη μέση το επεισόδιο
    Spoiler:
    του ΤΝG The chase
    .

  14. #1589
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.144
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκίνησε ο 5ος κύκλος του Star Trek Discovery, δείχνει να έχει τις γνωστές αδυναμίες της σειράς αλλά και ένα ενδιαφέρον θέμα που συνεχίζει κάτι που άφησε στη μέση το επεισόδιο
    Spoiler:
    του ΤΝG The chase
    .
    Πήρε το μάτι μου ένα τρέιλερ και αναρρωτιομουν αν δεν την είχαν σταματήσει γιατί είχε ταλέντα ηθοποιούς και όχι αρκετά reboot
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  15. #1590
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.477
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Διάβασα ότι η Αμαζόνα επισπεύδει κατά 24 ώρες το release των πρώτων 4 (νομίζω) επεισοδίων του Fallout και άρα θα είναι διαθέσιμα αύριο ξημερώματα Ευρώπη.

    Για να δούμε (please don't suck please don't suck please don't suck please don't suck )
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

Σελ. 106 από 124 ΠρώτηΠρώτη ... 8696101104105106107108111116 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας