Σελ. 86 από 207 ΠρώτηΠρώτη ... 66768184858687889196106 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.276-1.290 από 3093
  1. #1276
    Εγγραφή
    18-01-2008
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giannis2708 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αίτηση 2/6/18 για 200 στον ΟΤΕ.
    Μετά από ένα μήνα + και σχεδόν 2 εβδομάδες χωρίς καθόλου ίντερνετ και τηλέφωνο εχτές ήρθε ο τεχνικός για να κάνει την εγκατάσταση. Δυστυχώς δεν ήμουν σπίτι και μόλις γύρισα είδα ότι έπιανα τα παρακάτω αστρονομικά νούμερα (και με αποσυνδέσεις):
    Συνημμένο Αρχείο 195206

    *Έπιανα 13 με ADSL

    Το δήλωσα βλάβη και πραγματικά έχω αρχίσει να απελπίζομαι. Κάθε μέρα τηλέφωνο και κανείς δεν έχει ιδέα τι φταίει. Γράφω για να μην την πατήσει κανένας άλλος με 200αρι. Από ότι έχω ακούσει έχουν και άλλοι πρόβλημα.
    Βρε παιδια γιατι πατε στα 200 ? Αφου αχρεαιστα ειναι την περισσοτερα ωρα . Με 50 γραμμη κανετε παρα πολυ καλα . Εγω με 50 εχω 3 streaming boxes , Wifi , VPN's etc Και σπανια ξεπερναω τα 15 ΜΒ traffic

  2. #1277
    Εγγραφή
    05-01-2013
    Μηνύματα
    69
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thanbimp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν τελικά αυτό ηταν.Έβαλα το ρούτερ στην πρώτη πρίζα στο σαλόνι και αμεσως πήγε 100 καρφωτά.Το θέμα τωρα είναι τωρα οτι στο σαλόνι είναι σχεδόν άχριστο γιατί τα 2 pc που εχουμε είναι απο την αλλη μεριά του σπιτιού,και γενικότερα χρησημοποιούμε πιο πολυ το internet απο εκεί,για wifi δεν το συζητώ το σήμα θα είναι χάλια μεσα απο 2 τοίχους και 60 τ.μ περιπου αποσταση,συν οτι θελω ενα ethernet για το desktop που δεν εχει wifi.Αμα πάρω ένα απο αυτα τα powerline που λενε 1200mbps θα εχει throughput τουλαχιστον τα 100;Και κατι αλλο,γίνεται κάπως να παρακάμψω την πρώτη πριζα ώστε να γίνει πρώτη αυτη που θέλω να συνδεσω το ρουτερ;
    Είμαι και εγώ στην ίδια κατάσταση. Η κεντρική πρίζα του σαλονιού δεν χρησιμοποιείται και είναι άχρηστη ενώ το μόνο PC είναι στο δωμάτιό μου που έχω και το ρούτερ. Δεν γίνεται να αλλάξεις ποια πρίζα είναι η κεντρική χωρίς τουλάχιστον να αφήσεις πίσω 'καλώδια' μέσα στο σπίτι σου. Το πιο εύκολο θα είναι το PowerLine Adapter τα οποία ΝΑΙ μέχρι 100/10 θα στα δίνουν άνετα. Απλά επείδη το έψαχνα και εγώ, καλό θα ήταν να συνδέσεις το Powerline Μόνο του μαζί με την συσκευή που θα το χρησιμοποιήσει και τίποτα άλλο. Δηλαδή μην βάλεις πάνω στο Powerline πολύπριζο ασφαλείας ή οτιδήποτε άλλο γιατί παίζει να φιλτάρει τις συχνότητες του Powerline και να μην περνάει καθόλου το σήμα. Ιδανικά θα ήθελες Πρίζα<==Powerline<==Ρούτερ και Πρίζα<==Powerline<==PC...Βέβαια δεν ξέρω αν αξίζει το ρίσκο γιατί το πολύπριζο προσωπικά με έχει σώσει πολλές φορές από υπερτάσεις-υποτάσεις-κεραυνούς κτλπ. Αν πήγαινα σε Powerline θα πήγαινα σε TP-Link.
    Επίσης παίζει να σε βοηθήσει και το Wifi Extender αν έχεις κάποιου είδους χολ. Να πάρεις ένα με διπλή υποδοχή Ethernet και να το βάλεις κάπου που πιάνεις καλό σήμα και από εκεί 2 καλώδια Ethernet στα 2 PC. Αν θυμάμαι καλά το Speedport 2i έχει και 2.4 GhZ και 5GhZ αλλά δεν δουλεύουν παράλληλα. Επιλέγεις είτε το ένα είτε το άλλο. Αν μπορείς να πιάσεις τα 100/10 με τα 2.4 GhZ θα επέλεγα αυτό αφού είναι πιο εύκολο στο να 'περνάει' τοίχους. Αν δεν πιάνεις τότε επιλέγεις το 5GhZ. Επίσης δεν ξέρω αν μπορείς να επιλέξεις το κανάλι εκπομπής με αυτό το ρούτερ. Θα το ψάξω και εγώ όταν μου έρθει την Τετάρτη...

    @giannis2708 κάνε και εσύ αυτό το πείραμα με την κεντρική πρίζα αν δεν είναι ήδη στην κεντρική...Α επίσης όσες πιο πολλές συσκευές έχετε τις οποίες δεν τις έχετε συνδεδεμένα σωστά, τόσο πιο πολύ θόρυβο εισάγετε στο σύστημα με αποτέλεσμα τις αποσυνδέσεις...

  3. #1278
    Εγγραφή
    24-06-2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220Mbps / 22Mbps
    ISP
    Cosmote
    Router
    VRV9518BAAX24-B-2G
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 4.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αν εχεις βαλει οπως ειπες στο σπίτι προσφατα UTP καλώδια, μπορεις να χρησιμοποιησεις τα 4 απο τα 8 καλωδιακια που εχεις μεσα στον τοιχο για να στειλεις δικτυο (100Mbit) απο το ενα δωματιο στο άλλο.

  4. #1279
    Εγγραφή
    19-10-2014
    Περιοχή
    Νίκαια
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    TP-LINK TD W9880 + speedp
    SNR / Attn
    12.7(dB) / 4.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    εχει καμια ωρα που περασε ο τεχνικος και απο εμενα... Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ !

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  8kcFhvz.png 
Εμφανίσεις:  86 
Μέγεθος:  53,1 KB 
ID: 195209
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  PKw7V5D.png 
Εμφανίσεις:  76 
Μέγεθος:  34,9 KB 
ID: 195210
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  uj5GZHV.png 
Εμφανίσεις:  61 
Μέγεθος:  349,5 KB 
ID: 195211

    Μου εδωσε ενα καινουριο router μεν, μου ειπε οτι στις 100αρες παιζει προβλημα με το firmware ομως και δεν πιανουν πανω απο 40-45 dl via wifi. απο την ΕΠΟΜΕΝΗ δευτερα να επικοινωνησω μαζι τους για να μου φερουν ή καινουριο router ή να δουμε τι εγινε με το firmware. ακομα με το παλιο ειμαι πανω.

  5. #1280
    Εγγραφή
    21-11-2017
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    18
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ice Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε παιδια γιατι πατε στα 200 ? Αφου αχρεαιστα ειναι την περισσοτερα ωρα . Με 50 γραμμη κανετε παρα πολυ καλα . Εγω με 50 εχω 3 streaming boxes , Wifi , VPN's etc Και σπανια ξεπερναω τα 15 ΜΒ traffic
    Μετά από τόσα χρόνια με χάλια Ίντερνετ (έμενα Νεάπολη και είχα μαξ 3,5) δεν άντεξα και είπα να υπερβάλω λίγο. Το κακό είναι ότι δεν μπορούν να βγάλουν άκρη και ταλαιπωρούμαι.

    @KnightRiderXD Δυστυχώς το μέτρησα από την κεντρική πρίζα και συνδεδεμένο με καλώδιο και δίχως να έχω συνδέσει κάποια άλλη συσκευή.

  6. #1281
    Εγγραφή
    25-04-2018
    Μηνύματα
    71
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 5.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KnightRiderXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι και εγώ στην ίδια κατάσταση. Η κεντρική πρίζα του σαλονιού δεν χρησιμοποιείται και είναι άχρηστη ενώ το μόνο PC είναι στο δωμάτιό μου που έχω και το ρούτερ. Δεν γίνεται να αλλάξεις ποια πρίζα είναι η κεντρική χωρίς τουλάχιστον να αφήσεις πίσω 'καλώδια' μέσα στο σπίτι σου. Το πιο εύκολο θα είναι το PowerLine Adapter τα οποία ΝΑΙ μέχρι 100/10 θα στα δίνουν άνετα. Απλά επείδη το έψαχνα και εγώ, καλό θα ήταν να συνδέσεις το Powerline Μόνο του μαζί με την συσκευή που θα το χρησιμοποιήσει και τίποτα άλλο. Δηλαδή μην βάλεις πάνω στο Powerline πολύπριζο ασφαλείας ή οτιδήποτε άλλο γιατί παίζει να φιλτάρει τις συχνότητες του Powerline και να μην περνάει καθόλου το σήμα. Ιδανικά θα ήθελες Πρίζα<==Powerline<==Ρούτερ και Πρίζα<==Powerline<==PC...Βέβαια δεν ξέρω αν αξίζει το ρίσκο γιατί το πολύπριζο προσωπικά με έχει σώσει πολλές φορές από υπερτάσεις-υποτάσεις-κεραυνούς κτλπ. Αν πήγαινα σε Powerline θα πήγαινα σε TP-Link.
    Επίσης παίζει να σε βοηθήσει και το Wifi Extender αν έχεις κάποιου είδους χολ. Να πάρεις ένα με διπλή υποδοχή Ethernet και να το βάλεις κάπου που πιάνεις καλό σήμα και από εκεί 2 καλώδια Ethernet στα 2 PC. Αν θυμάμαι καλά το Speedport 2i έχει και 2.4 GhZ και 5GhZ αλλά δεν δουλεύουν παράλληλα. Επιλέγεις είτε το ένα είτε το άλλο. Αν μπορείς να πιάσεις τα 100/10 με τα 2.4 GhZ θα επέλεγα αυτό αφού είναι πιο εύκολο στο να 'περνάει' τοίχους. Αν δεν πιάνεις τότε επιλέγεις το 5GhZ. Επίσης δεν ξέρω αν μπορείς να επιλέξεις το κανάλι εκπομπής με αυτό το ρούτερ. Θα το ψάξω και εγώ όταν μου έρθει την Τετάρτη...
    Μαλλον βλεπω να βαλω ενα powerline,και πανω του με ethernet να βαλω ενα router που μπαινει και σαν access point που εχει και 5ghz και να εχω το speedport μονο για modem και για το voip και να του κλεισω το wifi.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εχεις βαλει οπως ειπες στο σπίτι προσφατα UTP καλώδια, μπορεις να χρησιμοποιησεις τα 4 απο τα 8 καλωδιακια που εχεις μεσα στον τοιχο για να στειλεις δικτυο (100Mbit) απο το ενα δωματιο στο άλλο.
    Το ειχα σκεφτεί αυτο,αλλα καποιες φορες επειδη το pc μου το εχω ως media server,αλλα κανουν και αλλα 2 pc backup εκει,καμια φορα ξεπερναει το usage τα 100mbps,γιατι πριν βαλω το vdsl ειχα adsl ρουτερ με gigabit ethernet.Εκτος και αμα γινεται gigabit με 2 ζευγη

  7. #1282
    Εγγραφή
    05-01-2013
    Μηνύματα
    69
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ τώρα που το σκέφτομαι ξανά αν πάρω Passthrough Powerline απελευθερώνεται η πρίζα (είναι αυτά που τα συνδέεις και έχουν πάνω τους και αυτά μία πρίζα)...Διαβάζοντας οδηγίες λένε να μην συνδέσω το Powerline Πάνω σε πολύπριζο (ασφαλείας ή απλό) γιατί μπορεί να φιλτράρει τα πακέτα και να μην γίνεται επικοινωνία. Όμως, σκεφτόμουν αν μπορώ να συνδέσω το Powerline στο τοίχο και ΠΑΝΩ στο Powerline να συνδέσω το πολύπριζο; Και το ίδιο και στο πομπό και στο δέκτη. Δηλαδή να βάλω Powerline τοίχο, πάνω στο Powerline πολύπριζο και από το Powerline Να τραβήξω τα 2 Ethernet... Λογικά το Powerline δεν θα είναι πάνω σε πολύπριζο οπότε δεν φιλτράρεται τίποτα οπότε θα κάνει την δουλειά του...Αν μπορεί κανένας να επιβεβαιώσει;

  8. #1283
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.842
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πρίζα τοίχου, passthtough, πολύπριζο, σε εμένα λειτουργεί μια χαρά.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  9. #1284
    Εγγραφή
    25-04-2018
    Μηνύματα
    71
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 5.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ξερει καποιος αμα το pppoe passthrough δουλευει μεσω powerline,αν και δεν νομιζω να υπαρχει θεμα

  10. #1285
    Εγγραφή
    18-02-2007
    Περιοχή
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    75
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Asus DSL-AC68VG
    Τελικά σε 17a προφίλ παίζουν οι γραμμές? Κάπου είχα διαβάσει ότι θα τις ρύθμιζαν στο 35b, τι άλλαξε και δεν το έκαναν τελικά? Κόστος εξοπλισμού?

  11. #1286
    Εγγραφή
    24-06-2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220Mbps / 22Mbps
    ISP
    Cosmote
    Router
    VRV9518BAAX24-B-2G
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 4.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thanbimp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλλον βλεπω να βαλω ενα powerline,και πανω του με ethernet να βαλω ενα router που μπαινει και σαν access point που εχει και 5ghz και να εχω το speedport μονο για modem και για το voip και να του κλεισω το wifi.


    Το ειχα σκεφτεί αυτο,αλλα καποιες φορες επειδη το pc μου το εχω ως media server,αλλα κανουν και αλλα 2 pc backup εκει,καμια φορα ξεπερναει το usage τα 100mbps,γιατι πριν βαλω το vdsl ειχα adsl ρουτερ με gigabit ethernet.Εκτος και αμα γινεται gigabit με 2 ζευγη
    Βαλε το ρουτερ σου στην κεντρικη μπριζα, οπου συγχρονίζει καλά στα 100/10. Χρησιμοποιησε τα 2 ζευγη καλωδιων του UTP για να στειλεις το ιντερνετ στο υπνοδωματιο και ριξε το πανω σε gigabit switch. Πανω στο ιδιο switch βαλε ολα τα PC , NAS κλπ που εχεις με gigabit δικτυο και λυθηκε το προβλημα.
    Μην χρησιμοποιησεις powerline , θα μπλέξεις. Ασταθή δίκτυο καθε φορά που ο γειτονας βαζει μπιστολακι μαλλιών/πλυντήριο ακόμα και κακης ποιοτητας LED λάμπες επηρεάζουν την ταχυτητα των δεδομενων μεσα απο τα 220V

  12. #1287
    Εγγραφή
    25-04-2018
    Μηνύματα
    71
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 5.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βαλε το ρουτερ σου στην κεντρικη μπριζα, οπου συγχρονίζει καλά στα 100/10. Χρησιμοποιησε τα 2 ζευγη καλωδιων του UTP για να στειλεις το ιντερνετ στο υπνοδωματιο και ριξε το πανω σε gigabit switch. Πανω στο ιδιο switch βαλε ολα τα PC , NAS κλπ που εχεις με gigabit δικτυο και λυθηκε το προβλημα.
    Μην χρησιμοποιησεις powerline , θα μπλέξεις. Ασταθή δίκτυο καθε φορά που ο γειτονας βαζει μπιστολακι μαλλιών/πλυντήριο ακόμα και κακης ποιοτητας LED λάμπες επηρεάζουν την ταχυτητα των δεδομενων μεσα απο τα 220V
    Το επιχειρησα χθές,δεν γίνεται γιατί η πρίζα που έβαζα το router,δεν ήταν η κεντρική και δεν υπήρχε σύνδεση μεταξύ αυτης της πρίζας και της αλλης που θέλω να τελειώνει το ethernet.Και δεν μπορω να ενώσω και τα συρματάκια για να επιτεχθεί συνδεση γιατί εκεί που ήταν η κεντρική,επειδή δεν χρησημοποιοταν,εχει κλείσει την τρύπα,και δεν θα μπω στην διαδικασία για να σπάσω τον τοίχο.Αλλα στο τέλος ανακάλυψα οτι πάνω στην πρίζα που παω να το βάλω είναι συνδεδεμένες αλλες 2 πριζες και ο συναγερμός,με το που τα έβγαλα αυτά κλείδωσε στα 108000/11000,οπότε μαλλον θα κάνω αυτο με τη πριζα με το διπλο φις

    - - - Updated - - -

    Τελικά διαχώρισα τις πρίζες και τον συναγερμο και τωρα παιρνουν απο αλλη πριζα.Ολα μια χαρα
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο οθόνης (5).png 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  98,3 KB 
ID: 195248
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος thanbimp : 07-07-18 στις 15:21.

  13. #1288
    Εγγραφή
    24-06-2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220Mbps / 22Mbps
    ISP
    Cosmote
    Router
    VRV9518BAAX24-B-2G
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 4.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thanbimp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το επιχειρησα χθές,δεν γίνεται γιατί η πρίζα που έβαζα το router,δεν ήταν η κεντρική και δεν υπήρχε σύνδεση μεταξύ αυτης της πρίζας και της αλλης που θέλω να τελειώνει το ethernet.Και δεν μπορω να ενώσω και τα συρματάκια για να επιτεχθεί συνδεση γιατί εκεί που ήταν η κεντρική,επειδή δεν χρησημοποιοταν,εχει κλείσει την τρύπα,και δεν θα μπω στην διαδικασία για να σπάσω τον τοίχο.Αλλα στο τέλος ανακάλυψα οτι πάνω στην πρίζα που παω να το βάλω είναι συνδεδεμένες αλλες 2 πριζες και ο συναγερμός,με το που τα έβγαλα αυτά κλείδωσε στα 108000/11000,οπότε μαλλον θα κάνω αυτο με τη πριζα με το διπλο φις

    - - - Updated - - -

    Τελικά διαχώρισα τις πρίζες και τον συναγερμο και τωρα παιρνουν απο αλλη πριζα.Ολα μια χαρα
    Συνημμένο Αρχείο 195237
    Κλασική περιπτωση βλάβης.
    Ο συναγερμος σου θελει φιλτρο vdsl στην γραμμή του τηλεφώνου.
    Ο συναγερμος σου προκαλεί όλη την παρεμβολή στη γραμμη.

  14. #1289
    Εγγραφή
    06-07-2017
    Μηνύματα
    20
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Εγώ πάντως που βρίσκομαι κοντα στην πλατεία κρήνης , στο site δεν μου βγαζει διαθεσιμοτητα για vdsl .. εντωμεταξυ οι καμπινες του vdsl εχουν και αριθμο κτλπ , απελπισία πια με τα 6 mgbs ..

  15. #1290
    Εγγραφή
    02-06-2018
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Εμένα ρε παιδιά μετά απο τόσο καιρό που μου έβγαλε διαθεσιμότητα κ πήρα τηλ για 100αρα κ περίμενα 10 μερες ήρθε χθες επιτέλους ο τεχνικός. Εγώ γεμάτος χαρά λέω επιτέλους ήρθε κ μένα η σειρά μου... Αν σας πω ότι αυτη την στιγμή δεν έχω ιντερνέτ θα με πιστέψετε;
    Ο τεχνικός πάλευε για 1:30 να με σύνδεση στα 100 αλλά η καμπίνα της WIND μια κλείδωνε μια όχι. Αποτέλεσμα ήταν να μην μπορώ να συνδεθώ στο ιντερνέτ ο τεχνικός να τσακώνεται με κάποιον συνάδελφο στο κινητό του κ να φεύγει χωρίς να μου πει τιποτα το πώς θα παραμείνουμε. Εγώ να περνώ 2 φορές την εξυπηρέτηση για την απαράδεκτη συμπεριφορά κ το μόνο που κάνανε είναι δηλώσουν βλάβη κ θα το εξετάσουν πάλι το θέμα μέσα στις επόμενες μερες. Από τι καταλαβαίνετε παιδιά ηταν η χειρότερη εμπειρία κ η χειρότερη μερα.... Αυτά...

Σελ. 86 από 207 ΠρώτηΠρώτη ... 66768184858687889196106 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL ΣΤΗΝ ΝΙΚΑΙΑ ( ΝΕΑΠΟΛΗ )
    Από alcatgiannis στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 129
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-21, 17:27
  2. VDSL στην Λήμνο!
    Από ΝΤΑΦΥΣ στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-19, 10:04
  3. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-17, 06:05
  4. VDSL στην Τρίπολη
    Από stickas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-17, 17:53
  5. ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ VDSL στην Καλαμαριά
    Από keranatos στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-17, 13:45

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας